دانلود بازی

درباری کشتی کج 2011

با گامهای پولادین وارد رینگ شوید
ارسـال شده توسط Crysis در88/04/24


نسخه جدید بازی کشتی کج  در 2009 توسط THQ روانه بازار بازی ها می شود , البته کریسمس به بازار امده است. گرافیک و کیفیتش  نسبت به نسخه قبلی خود (2008 WWE) بسیار بهتر شده است و امکانات آن بیشتر شده است. این بازی دارای تمامی قهرمان های کشتی کج از جمله:Undertaker-J.Cena-Triple H و ... میباشد .  بازی WWE Smackdown Vs Raw 2009  برای کنسول psp می باشد  , پلتفرم های مورد نیاز این بازی
PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation3 Portable, Wii, Nintendo DS, Xbox 360, Mobile میباشد .

به سبک های Single player, multiplayer, multiplayer online هم قابل اجرا است .
یکی از پیشرفت های بازی SVR ان است که این  تنها قسمت کوچکی از پیشرفت های بازی است.
کاراکترهای بازی در بهترین وضعیت خود از آغاز سری بازی های SVR تا به حال قراردارند. سرعتی که برای این بازی در نظر گرفته شده است 60FPS  برای Xbox360 و PS3 است و در SVR 09 از left stick برای حرکت کردن و از right stick برای درگیر شدن استفاده می شود. اگر ئدر این مبارزه به قسمت
مبارزه ی Undertaker و Kane درون رینگ   Unforgiven 1998  رسیدین  خودتون و اماده کنید که مبارزه ی کاملا خشن و ترسناک پیش رو دارید.


اولین نکته ای که در مورد SVR09 باید گفت این است که بازی کاملا از امتیازات ویدیو گیم بودن خود استفاده کرده است. به عنوان مثال زمانی که یکی از کشتی گیران به کنار رینگ برخورد کند شعله های آتش زبانه می کشند و جهنم رینگ شعله ورتر می شود. برای ناکار کردن رقبای سرسخت خود باید از حرکات بسیار قدرتی و کشنده ای استفاده کنید که حسابی از پای درایند. در این ورژن این توانایی به شما داده میشود تا با استفاده از Create-A-Finisher حرکت پایانی مطلوب خود را خلق کنید. Create-A-Finisher  پنجاه انیمیشن متنوع را در اختیار شما قرار می دهد تا اینکه در 10 SLOTپشت سرهم قرار دهید وحرکت نمادین خود را به وجود اورید . اخرین بخش WWE  به محک مبارزات تیمی اختصاص دارد, THQ  در مورد این سبک مبارزه قول داده است مبارزات تیمی به گونه ای باشد که عضو دیگر تیم که در بیرون رینگ است کاملا خود را بخشی از مسابقه بداند.

هم چنین  برای طراحی تماشاچیان از 1000 مدل مختلف استفاده شده است که باعث میشود چهره های مشابه به ندرت در میان تماشاچیان به چشم بخورد و برای طراحی هرکدام از کاراکترهای بازی هم  از بیش از 20000 چندضلعی استفاده شده است. شاید این رقم در مقایسه با عناوینی هم چون Gears of War یا Unreal Tournament 2007 چندان زیاد نباشد اما نسبت به نسخه ی قبلی این بازی چند برابر افزایش یافته است و در طراحی صورت کاراکترها به کوچکترین نکات مانند ریش، چین و چروکهای صورت، موی سر و ... توجه شده است. وضعیت بدنی همه ی کشتی گیرها هم مطابق با واقعیت است که علاوه بر طراحی زیبای محیط بازی، طراحی کشتی گیرها با دقت هرچه تمام تر انجام شده است و تمام کشتی گیرها شباهت بسیار زیادی با مدلهای واقعیشان دارند.

 مثل همیشه وقتی چنین توصیفاتی از یک بازی میشود ، تصور یک گرافیک رویایی و ماورای تصور در ذهن ها نقش میبنددکه البته SmackDown Vs. RAW 2009 هم از این قاعده مستثنی نیست و با ارائه گرافیکی بسیار بالاتر نسبت به نسخه های قبلی، قصد دارد یک تجربه ی دوست داشتنی و کاملا واقعی از مسابقات WWE را به طرفداران این مسابقات هدیه کند. اما گرافیک بالاتر، تنها چیزی نیست که نسخه ی جدید  این بازی به همراه دارد و علاوه بر نکاتی که در بالا ذکر شد موارد بسیار دیگری هم هست که در این مقال نمیگنجد.

و  در اخر باید بگوییم که اگرچه حتی یک ساعت را در کنار SVR  , و این بازی پر تحرک و خشن بگذارنید به راستی میتوان گفت همه چیز در مسیر درست خود جرکت می کندو طراحان این بازی خلاقیت و ابتکار خود را در جهتی مناسب سوق داده اند .

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم مرداد ۱۳۸۹ساعت 1:12  توسط ارسلان  |